Jaz Aquamarine Premium

Самолет
8 дни / 7 нощувки
28.02.2026 г.,   14.03.2026 г.,   21.03.2026 г.,   26.03.2026 г.,   28.03.2026 г.,   04.04.2026 г.,   09.04.2026 г.,   11.04.2026 г.,   18.04.2026 г.,   23.04.2026 г.,   25.04.2026 г.,   02.05.2026 г.,   09.05.2026 г.
Цена от
1550 лв.
/
793
/ на човек
Задай въпрос
За контакти и информация:
Описание


Местоположение


Представете си се, живеещи като кралска особа сред пет-звезден разкош на брега на Червено море. Хотелът се намира в южната част на курорта Хургада – известен със своите ненадминати предложения за гмуркане и уиндсърфинг.
Jaz Aquamarine 5* е голям резорт за отдих и спокойствие, с 18 плувни басейна ( три, от които са разположени в непосредствена близост до Jaz Bluemarine), 3 водни парка и множество ресторанти и барове. Огромният дворец побира в себе си 1001 луксозни стаи за гости, с множество допълнителни услуги и удобства, като румсървиз, коли под наем и лимузини, аптека, доктор на повикване, трансфер от и до търговски център Esplanada Mall в Хургада срещу допълнително заплащане и АТМ апарати (банкомати). Резервирайки почивка в Jaz Aquamarine 5* имате на свое разположение достъп до плажа, пищни съоражение и неспирен нощен живот.
Веригата Jaz hotels доминират в качеството на предлаганите услуги, но Jaz Aquamarine ги отвежда на много по-високо ниво. В допълнение към водните паркове, пързалки и плувни басейни, резортът още предлага басейни, напълно оборудвани спортен център и вътрешен театър с ежедневни представления. Младите гости могат да се насладят на детския клуб, докато възрастните могат да се поглезят, прекарвайки по няколко часа ежедневно в СПА центъра.
 


Стаи


Jaz Aquamarine 5* има огромна колекция от 1001 стаи – по една за всяка Хиляда и една нощ. Има различен тип стаи – стаи за двойки за романтично бягство от ежедневието, семейства готови за забава и самостоятелни пътници, които биха искали да изследват рифовете.
  • Всички стаи са за непушачи, с индивидуален климатик и включват балкон или тераса с прекрасна гледка. Стандартните удобства в стаите са:
  • луксозна баня с душ;
  • сателитна телевизия;
  • директен международен телефон;
  • минибар;
  • сешоар;
  • сейф;
  • възможност за приготвяне на чай и кафе.
Стандартните стаи са с размери от 30 м², с максимален капацитет за настаняване до 2 възрастни, с 2 единични легла и гледка към басейна или градината.
Супериор стаите са с размери от 38 м², с максимален капацитет за настаняване до 2 възрастни и 1 дете, с 2 единични легла и гледка към градината, морето или басейна.
Забележка: Максимум настаняване до 3-ма туриста.
 


All Inclusive концепция (10:00 – 00:00)


Включва:
  • Безалкохолни напитки
  • Минерална вода от диспенсъри
  • Местна бира и вино
  • Местни коктейлию
  • Всички напитки се сервират
в чаши
  • Вносен алкохол – срещу доплащане


Ресторанти и барове



Topaz Restaurant


Закуска: 07:00 – 10:30
Обяд: 12:30 – 14:30
Вечеря: 18:00 – 21:00

Four Corners Restaurant
Закуска: 07:00 – 10:30
Вечеря: 18:00 – 21:00
Късна вечеря: 22:30 – 01:00
 


Барове и закуски


La Perla Pool Bar
  • Късна закуска: 10:30 – 12:00
  • Обедни снаксове: 12:30 – 17:00
  • Сладолед: 12:30 – 17:00
  • Чай тайм: 17:00 – 18:00

Paradisio Beach Bar
  • Обедни снаксове: 12:00 – 17:00

Aquarius Pool Bar
  • Закуски: 12:00 – 17:00

Кътове на плажа
  • Напитки: 10:00 – 17:00
  • Храни (пица, хотдог, сандвичи): 12:00 – 17:00

Fayrouz Lobby Bar
  • 10:00 – 00:00

Waves Bar
  • 16:00 – 00:00
 

Дрескод
  • Препоръчителен
Smart Casual
  • Бански и джапанки
не са позволени вечер в ресторантите и лоби зоната
 


 À la Carte ресторанти (19:00 – 22:00)


Makai Tukai – Азиатска кухня
Nino’s – Италианска кухня
Amaya – Индийска кухня
Sofra – Близкоизточна кухня
Burger Bay – Международна кухня
Corallo – Морска кухня (срещу доплащане)
Makai Tukai Teppanyaki – срещу доплащане
Резервация чрез QR код или тъчскрийн на рецепция
При алергии – уведомете ресторант мениджъра или Guest Relations
 

 


Басейн и плаж


Собствен и девствен, плажът е оборудван с шезлонги. В близост до него има разположени 2 плувни басейна. На място могат да се организират уиндсърф, гмуркане, дълбоководен риболов или яздене на камила по пясъка.
Плажните и басейновите кърпи се намират на поставката за багаж в стаята
  • За подмяна на кърпи:
  • Поставете кърпите в плажната чанта пред вратата
  • Между 16:00 и 23:00 ч. ще бъдат подменени

  • Запазване на шезлонги не е разрешено
  • Хотелът има право да прибира оставени без надзор вещи след повече от 1 час
 


Безплатни услуги


  • Жива музика – Fayrouz / Waves
  • Сервиз „Събуждане“
  • Обмяна на валута и банкомати
  • Комплект чай и кафе (ежедневно зареждане)
  • Фитнес: 07:30 – 19:30 (над 16 г.)
  • Плажен волейбол, водна топка, боча, дартс, аеробика
  • Станция за вафли: 15:00 – 17:00 (Fayrouz тераса)
  • Джакузи на плажа: 10:00 – 12:00 и 14:00 – 16:00
  • Басейни: отопляеми от 01.11 до 30.04
  • Аквапарк: 10:00 – 13:00 и 14:30 – 18:30. Подходящ за деца над 10 г. или над 120 см
  • Тенис и падел корт (осветление – срещу доплащане)
  • Джогинг алея – 1400 м (зад СПА центъра)
 


Jazy Kids Club


  • 10:00 – 13:00 и 15:00 – 17:00
  • За деца от 4 до 12 години
  • Мини диско: 20:15 ч.
 


Услуги срещу допълнително заплащане


  • Минибар (напитки и снаксове)
  • Вносни алкохолни напитки
  • Лекар (24 ч. при нужда)
  • Аптека: 08:00 – 00:00
  • Пране и химическо чистене
  • Лимузина
  • Mividaspa – СПА и козметичен център
  • Късно напускане (с предварителна заявка)
  • Магазини, Beach lodge, шиша, фотограф
  • Дайвинг, екскурзии, уиндсърф
  • Пощенски картички и марки
  • Детска количка –
5 € на ден
 


Важно да знаете


  • Guest Relations: 10:00 – 22:00 – тел. 8414 / 8415
  • Кутии за закуска и обяд – заявяват се до 20:00 предния ден (безплатно)
  • Препоръчват се защитни обувки за морето
  • Чек-аут: до 12:00 ч.
  • Връщане на ключ-карта
  • Плажната кърпа се оставя в стаята
  • При липса – такса 10 USD
  • По заявка могат да се предоставят: адаптор, ютия и дъска, детска тоалетна седалка, столче, неплъзгаща се постелка, инвалидна количка, бебешка количка, молитвено килимче и Коран
  • Рум сървиз – срещу доплащане
 
Домашни любимци: Не се допускат.
Ръководството си запазва правото да прави всякакви спонтанни промени в горната концепция поради метеорологичните условия, гост заявки и форсмажорни обстоятелства и др.- без предварително уведомяване.

Програма
Египет – вечната земя на фараоните, легендите и златните пясъци! Подарете си уникално изживяване с включена екскурзия до Кайро – градът на пирамидите и безценните съкровища в Египетския музей. Комбинирайте това с релакс и ALL INCLUSIVE почивка на брега на Червено море, където топлото слънце и тюркоазените води Ви очакват. Полет от София!


ДЕН -1
Среща на Терминал 2 Летище София, два часа преди полета. Директен полет до Кайро. Кацане на летище Кайро.
Трансфер до Египетския музей в Кайро.
Екскурзия включена в цената*:
Разглеждане на Египетския Музей (включена входна такса, екскурзовод и слушалки)
Включен обяд.
Привечер настаняване в хотел 5* в Кайро. Вечеря.
Свободно време или вечерни екскурзии по желание и възможност:
Вечерен круиз по река Нил с вечеря и ориенталско шоу.
Вечерно шоу - Звук и светлина на Египетските пирамиди в Гиза.
Нощувка.

ДЕН -2
Закуска. Екскурзия включена в цената*:
Посещение на Египетските пирамиди в Гиза с включена входна такса и екскурзовод.
Трансфер до Хургада около 7 часа(около 500 км.) и настаняване в хотела. Вечеря. Нощувка.

ДЕН -3
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или екскурзия по желание:
Гмуркане и шнорхелинг в красивите рифове на Червено Море.
Връщане в хотела. Вечеря. Нощувка.

ДЕН -4
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или по желание:
Възможност за разходка с лодка с прозрачно, стъклено дъно из Червено море.
Нощувка.

ДЕН -5
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или екскурзии по желание:
Целодневна екскурзия до Древният град Луксор с посещение на Луксор, Карнак, храма на Хатшепсут, Долината на царете.
Връщане в хотела. Нощувка.

ДЕН -6
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или по желание:
Целодневно посещение на Райският остров - за почивка и шнорхелинг
BADAWYA VIP - разходка из Арабската пустиня с ATV, джипове и езда на камили с ориенталска вечеря и шоу програма.
Връщане в хотела. Вечеря. Нощувка.

ДЕН -7
Закуска. Свободно време за плаж и забавления или по желание:
Целодневно посещение на Райският остров - за почивка и шнорхелинг
BADAWYA VIP - разходка из Арабската пустиня с ATV, джипове и езда на камили с ориенталска вечеря и шоу програма.
Връщане в хотела. Вечеря. Нощувка.

ДЕН -8
Закуска. Освобождаване на хотела. Трансфер до летище Хургада за полет към България. Продължителност на трансфер - около 40 минути.

  • Забележка: При следобедно пристигане с полет до Кайро, цялата екскурзионна програма в Кайро се извършва в -ДЕН -2. Туроператорът си запазва правото да прави промени в последователността на програмата.

Полетно разписание (подлежи на препотвърждение):
София - Кайро - 06:30 - 09:00
Хургада - София - 11:35 - 15:00


Свържи се с експерт сега
Обади ни се
088 4444 055
Онлайн чат
Viber Chat
ОТЗИВИ
Пламен Павлов
12.09.2023г.
Сърдечно благодарим на фирма Кристал Груп ЕООД за прекрасната почивка, която осъществихме благодарение на тях в уникалния хотел Синя Перла в Слънчев бряг.
Милена Павлова
18.06.2024г.
Използвахме услугите на фирма Кристал Груп за организиране на почивка по време на Великденските празници. Останахме много доволни и от офертата, която ни предложиха и от самата организация. Точна кореспонденция, бърза комуникация, всичко е на професионално ниво. Благодарим ви!
Видка Стоянова
06.08.2024г.
Вече 2 години ползвам услугите на Кристал груп. Изключително коректна фирма с най-добрите оферти. Доверявам се винаги на мнението на управителката на фирмата, която е изключителен професионалист и страхотен човек!!!
Юлита Огнянова
20.08.2024г.
Хотел Арсена е прекрасно място за почивка, особено за семейства с деца. Безупречна чистота. Невероятна гледка към морето. Тих и интелигентен персонал. Храната е много разнообразна и вкусна. В хотела цари уютна и спокойна атмосфера. Доволни сме от всичко.
Венелина Гаджева
16.07.2024г.
Благодарности към Crystal Group и г-жа Дора Христова за офертата. За пореден път използваме услугите Ви и сме безкрайно доволни от професионализма Ви. С удоволствие ще използваме услугите Ви в бъдеще. Ще препоръчам на приятели! Благодаря!
Лидия Радева
12.07.2024г.
Много сме доволни от агенцията Кристал Груп от години ползваме техните услуги, изключително лоялни, професионално и точно обслужване. Този път мястото което посетихме беше Роял Касъл Дизайн Елените - уникален хотел като дизайн. Отново ще го посетим!
Нина Герева
23.06.2024г.
През последните години сме редовни клиенти на Кристал Груп ООД. Нашият туристически агент г-жа Дора Христова винаги реагира бързо и акуратно на предпочитанията ни и организира почивката ни безупречно. Очакваме да посетим нови чудесни места с Вашата агенция.
В търсене на най-добрите оферти
Можем да се съобразим с конкретен бюджет и допълнителни изисквания с цел да предоставим добри преложения за незабравима почивка.
15+
Години опит
200+
Хотели партньори
500 000+
Гости на нашите партньори
Viber Чат