Почивки Лято 2026 в СИДЕ, Турция - 9 нощувки автобусна програма от София и Пловдив

Сиде, Анталия
Автобус
12 дни / 9 нощувки
София - Сиде - София
28.08.2026 г.,   04.09.2026 г.,   11.09.2026 г.,   18.09.2026 г.,   25.09.2026 г.,   02.10.2026 г.,   09.10.2026 г.,   16.10.2026 г.
Цена от
321
/ на човек
Задай въпрос
За контакти и информация:
Програма
Хотели по програмата
ПОЧИВКИ ЛЯТО 2026 В СИДЕ, Анталия
Автобусна програма с 9 нощувки

НАЧИН НА ПЛАЩАНЕ
  • депозит от 30%. на човек до 72 часа след потвърждаване на резервацията.
  • Доплащане 21 дена преди датата на заминаване.

ЗАБЕЛЕЖКА!
ДОПЛАЩАНЕ НА СЕДАЛКИ в АВТОБУСА
  • НАСТАНЯВАНЕ В АВТОБУСА СТАВА ПО РЕД НА ЗАПИСВАНЕ СЛЕД ПРЕДПЛАТЕНИТЕ МЕСТА АКО ИМА ТАКИВА:
  • ПРЕДНИ МЕСТА ОТ 1 ДО 4 МЯСТО - доплащане 25.56 € / 50 лв.
  • ПРЕДНИ МЕСТА ОТ 5 ДО 12 МЯСТО СЕ ДОПЛАЩА - доплащане 20.45 € / 40 лв.
  • МЕСТА ПРЕД ВТОРА ВРАТА НА АВТОБУСА - доплащане 17.9 € / 35 лв.
  • МЕСТА ЗАД ВТОРА ВРАТА НА АВТОБУСА - доплащане 17.9 € / 35 лв.

Гарантирано тръгване от София, бензиностанция "Макс Ойл" Пазарджик, пред автогара "Север" Пловдив, на изхода от Димитровград в посока Хасково, Димитровград, Газпром Хасково, Харманли всеки петък!

Всеки хотел си запазва правото за промяна по всяко време на цените.

МАРШРУТ НА ПЪТУВАНЕТО ПО ДАТИ И ЧАСОВЕ:
  • Датите на отпътуване са обявени в ценовите таблици за всеки хотел.
  • Отпътуване от София с комфортен автобус около 13:00 ч. от международна автогара "Сердика", от бензиностанция "Макс Ойл" преди разклона за Пазарджик на АМ "Тракия" в 14:00 ч., от автобусната спирка пред автогара "Север" в Пловдив в 15:00 ч., от бензиностанция "Макс Ойл" на изхода от Димитровград в посока Хасково след 16:30 ч. Харманли отпътуване към границата, преминаване.
  • Продължителността на пътуването е около 20-22 часа. По време на пътуването се правят почивки на предвидените за целта места на всеки 2,5 - 3 часа.
  • Рано сутринта пристигане в Сиде. След 14.00 ч. настаняване в избрания хотел.
  • Освобождаване на хотела до 12.00 часа. Свободно време.
  • След 12.30 ч. събиране на туристите от хотелите в курорта Сиде и отпътуване за България.
  • Туроператорът си запазва правото да промени часа на тръгване и превозвача, при настъпване на обективни причини, които налагат това и са извън неговата воля.
  • Преди обед пристигане в България. Пловдив хотел “Санкт Петербург”, София, от София, “Сердика” - бивш "Трафик Маркет"

В ПАКЕТНИТЕ ЦЕНИ Е ВКЛЮЧЕНО:
  • Транспорт с лицензирани комфортни автобуси за международен транспорт;
  • 9 нощувки в избрания хотел на съответната база;
  • Медицинска застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с покритие в размер на 5000 евро на застраховано лице за туристи, ненавършили 65 години;
  • магистрални такси;
  • изпращане от представител на агенцията при отпътуването на автобусите;
  • обслужване от представител на агенцията през цялото време на пътуването.
  • обслужване на място в Турция от представител на фирмата партньор.

В ПАКЕТНИТЕ ЦЕНИ НЕ Е ВКЛЮЧЕНО:
  • Допълнителни екскурзии на място в курорта, организират се от местни фирми, за които туроператора не носи отговорност!
  • Медицинска застраховка за лица от 65 години до 69 години - доплащане 6,55 евро / 13 лв.
  • Медицинска застраховка за лица от 70 години до 79 години - доплащане 16,36 евро / 32 лв.
  • Лица от 80г. до 84 г. - доплащане 19,43 евро / 38 лв.
  • Мед. застраховка за лица от 85 г. нагоре - според тарифата на застрахователя или туриста да предостави валидна мед. застраховка за периода на пътуване. При отказ на застрахователя и липса на мед.застраховка туроператора има право да откаже ТП на потребитяля.
  • Застраховка "Отмяна на пътуване" (виж условията по- долу)
  • Такса гориво (виж забележката по- долу).
  • Разходи от личен характер.
  • Трансферите от други населени места

ЗАСТРАХОВКА "ОТМЯНА НА ПЪТУВАНЕ".
  • Застраховка "Отмяна на пътуване" е в зависимост от цената на закупения пакет, възрастта на туриста и срока за анулация.
  • Застраховка "Отмяна на пътуване"- доплащането е в зависимост от цената на закупения пакет и срока на анулация. Възможност за добавяне на такава застраховка става само в деня на сключване на договора или от срока определен от застрахователя!

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: валиден международен паспорт
  • Български граждани могат да пътуват за Република Турция с международен паспорт или лична карта с валидност минимум 150 дни от датата на пристигане в Турция.
  • При безсрочна лична карта, ако е издадена преди повече от 10 години се изисква задължително валиден международен паспорт.
  • Във връзка с горното, настоятелно препоръчваме на българските граждани, преди да предприемат пътуване до Република Турция, да проверят дали паспортите или личната карта им имат валидност, съобразена с посочените изисквания.
  • За притежателите на безсрочна лична карта, тя следва да е с дата на издаване до 10 години назад, считано от датата на отпътуване. В случай че е по-стара, то пътуването Ви може да се осъществи само с паспорт!

ВИЗОВ РЕЖИМ: няма изисквания за визи.

ТАКСА ГОРИВО:
  • Обявените цени са калкулирани на база 1,23 евро / 2.40 лв. за 1 литър.
  • При увеличение на цената на горивото до 9,99% спрямо базовата цена, няма да се начислява горивна такса.
  • При увеличение равно или надвишаващо 10% спрямо базовата цена ще бъде въведена горивна такса спрямо базовата цена, сумата ще се увеличава.

УСЛОВИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ И ПЛАЩАНЕ ПРИ ЦЕНИ С ВКЛЮЧЕНИ ОТСТЪПКИ ЗА ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ, ПРОМОЦИИ И ОФЕРТИ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА:
  • отстъпките за хотелско настаняване, промоциите и офертите в последната минута са валидни при резервация и плащане, направени в рамките на обявените за всеки хотел дати, срокове и условия.

СРОКОВЕ ЗА УВЕДОМЯВАНЕ ПРИ НЕДОСТАТЪЧЕН БРОЙ СЪБРАНИ ТУРИСТИ:
  • Минимален брой участници за провеждане на програма със 7 нощувки не е необходим за дати на отпътуване всеки петък!
  • Минимален брой участници за провеждане на програмата с 5, 7 - различни от петък, 9, 10, 12 нощувки - 25 туриста!
Краен срок за уведомяване на потребителя, когато този брой не е набран:
  • 20 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност, по-голяма от 6 дни;
  • 7 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност от два до 6 дни;
48 часа преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност, по-малка от два дни.

УСЛОВИЯ ЗА РАННИ ЗАПИСВАНИЯ В ТУРЦИЯ лято 2026!
  • Цените с включени отстъпки за ранно записване са валидни само при направена резервация и плащане до обявените за всеки хотел дати.
  • При невъзможност на туриста да пътува при резервация за ранно записване, внесените и платени суми не се възстановяват освен в случаите когато туриста избере друга дата и заплати за нея по съответната тарифа към момента или намери други хора които да го заместят и съответно и те заплатят сумата за почивка по тарифите в момента само ако са спазени сроковете за отказ от пътуване съгласно договор с клиента!
  • Всяка смяна на име по направена резервация се заплаща по 20,45 евро / 40 лв. такса!

ОБЩИ УСЛОВИЯ ПРИ ПЪТУВАНЕ И НАСТАНЯВАНЕ В КУРОРТИТЕ НА ТУРЦИЯ!
  • Стаята на ПОТРЕБИТЕЛЯ е резервирана след 14.00 часа в деня на настаняване и трябва да се освободи до 12.00 часа в деня на напускане. Всеки по-дълъг престой се заплаща допълнително на място от туриста.
  • Преди настаняване или след напускане съобразно обявените часове не се ползват никакви услуги в хотелите или същите се ползват срещу допълнително заплащане.
  • Броят на храненията се определя в зависимост от броя на резервираните и заплатени нощувки при съответния режим: само закуска, закуска и вечеря или All Inclusive (всичко включено). При настаняването в хотели на база ALL INCLUSIVE (храна и местни алкохолни и безалкохолни напитки) храненията започват винаги от обяд или вечеря в зависимост от правилника на съответния хотел, никога не започват от закуска! Започването на даден пакет при настаняване с обяд, той приключва със закуска последния ден. При започването с вечеря, приключва с обяд!
  • Неизпълнението или злоупотребата с режима на хранене се санкционират от управата на хотела.
  • При настаняване на трима души в стая с три легла в стандартна стая третият човек ползва отстъпка от цената и бива настанен на допълнително легло. Трети възрастен или деца се настаняват на стандартно легло, само ако се заплати фамилна стая или апартамент.
  • Настаняването в стаи с изглед към морето или стаи в основната част на хотела се извършва само в случаите, когато е обявено доплащане за това и е заплатено предварително в офисите или представителствата на ТУРОПЕРАТОРЪТ.
  • PROMO или ECONOMY стаи в хотелите са стаи на по-ниска цена с оглед на по-малък размер, крайна стая, без тераса, приземен етаж, по-малка баня, по старо обзавеждане или някакъв друг проблем;
  • Туроператорът и местните партньори могат да оказват съдействие в случай на нужда от медицинска помощ, но не носят отговорност при неспазване на общите условия на застрахователя от страна на потребителя.
  • Концепциите All inclusive; Ultra All incl; High class all incl и др. се определят индивидуално от всеки хотел и не гарантират наличието на определени видове храни, напитки и услуги.
  • Лица, пътуващи с един родител или без родители, представят освен международен паспорт, нотариално заверена декларация от единия или от двамата родители и акт за раждане, както и копие от него.
  • При несъвпадащи фамилии на децата и родители, пред граничните власти се представят освен международните паспорти и акт за раждане на децата, както и копие от него.
  • Всички деца в автобуса имат седалка

ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСКУРЗИИ НА МЯСТО ПО-ЖЕЛАНИЕ
организират се от местни фирми, за които туроператора не носи отговорност!!

ЗАСТРАХОВКА ОТГОВОРНОСТ НА ТУРОПЕРАТОРА
”ОРИЕНТ 99 БГ” ООД има сключена Застраховка “ Отговорност на туроператора“ по чл. 97 от ЗТ със Застрахователно дружество ЕВРО ИНС, с полица № 03700100003432
Програма
ПОЧИВКИ ЛЯТО 2026 В СИДЕ, Анталия
Автобусна програма с 9 нощувки

НАЧИН НА ПЛАЩАНЕ
  • депозит от 30%. на човек до 72 часа след потвърждаване на резервацията.
  • Доплащане 21 дена преди датата на заминаване.

ЗАБЕЛЕЖКА!
ДОПЛАЩАНЕ НА СЕДАЛКИ в АВТОБУСА
  • НАСТАНЯВАНЕ В АВТОБУСА СТАВА ПО РЕД НА ЗАПИСВАНЕ СЛЕД ПРЕДПЛАТЕНИТЕ МЕСТА АКО ИМА ТАКИВА:
  • ПРЕДНИ МЕСТА ОТ 1 ДО 4 МЯСТО - доплащане 25.56 € / 50 лв.
  • ПРЕДНИ МЕСТА ОТ 5 ДО 12 МЯСТО СЕ ДОПЛАЩА - доплащане 20.45 € / 40 лв.
  • МЕСТА ПРЕД ВТОРА ВРАТА НА АВТОБУСА - доплащане 17.9 € / 35 лв.
  • МЕСТА ЗАД ВТОРА ВРАТА НА АВТОБУСА - доплащане 17.9 € / 35 лв.

Гарантирано тръгване от София, бензиностанция "Макс Ойл" Пазарджик, пред автогара "Север" Пловдив, на изхода от Димитровград в посока Хасково, Димитровград, Газпром Хасково, Харманли всеки петък!

Всеки хотел си запазва правото за промяна по всяко време на цените.

МАРШРУТ НА ПЪТУВАНЕТО ПО ДАТИ И ЧАСОВЕ:
  • Датите на отпътуване са обявени в ценовите таблици за всеки хотел.
  • Отпътуване от София с комфортен автобус около 13:00 ч. от международна автогара "Сердика", от бензиностанция "Макс Ойл" преди разклона за Пазарджик на АМ "Тракия" в 14:00 ч., от автобусната спирка пред автогара "Север" в Пловдив в 15:00 ч., от бензиностанция "Макс Ойл" на изхода от Димитровград в посока Хасково след 16:30 ч. Харманли отпътуване към границата, преминаване.
  • Продължителността на пътуването е около 20-22 часа. По време на пътуването се правят почивки на предвидените за целта места на всеки 2,5 - 3 часа.
  • Рано сутринта пристигане в Сиде. След 14.00 ч. настаняване в избрания хотел.
  • Освобождаване на хотела до 12.00 часа. Свободно време.
  • След 12.30 ч. събиране на туристите от хотелите в курорта Сиде и отпътуване за България.
  • Туроператорът си запазва правото да промени часа на тръгване и превозвача, при настъпване на обективни причини, които налагат това и са извън неговата воля.
  • Преди обед пристигане в България. Пловдив хотел “Санкт Петербург”, София, от София, “Сердика” - бивш "Трафик Маркет"

В ПАКЕТНИТЕ ЦЕНИ Е ВКЛЮЧЕНО:
  • Транспорт с лицензирани комфортни автобуси за международен транспорт;
  • 9 нощувки в избрания хотел на съответната база;
  • Медицинска застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с покритие в размер на 5000 евро на застраховано лице за туристи, ненавършили 65 години;
  • магистрални такси;
  • изпращане от представител на агенцията при отпътуването на автобусите;
  • обслужване от представител на агенцията през цялото време на пътуването.
  • обслужване на място в Турция от представител на фирмата партньор.

В ПАКЕТНИТЕ ЦЕНИ НЕ Е ВКЛЮЧЕНО:
  • Допълнителни екскурзии на място в курорта, организират се от местни фирми, за които туроператора не носи отговорност!
  • Медицинска застраховка за лица от 65 години до 69 години - доплащане 6,55 евро / 13 лв.
  • Медицинска застраховка за лица от 70 години до 79 години - доплащане 16,36 евро / 32 лв.
  • Лица от 80г. до 84 г. - доплащане 19,43 евро / 38 лв.
  • Мед. застраховка за лица от 85 г. нагоре - според тарифата на застрахователя или туриста да предостави валидна мед. застраховка за периода на пътуване. При отказ на застрахователя и липса на мед.застраховка туроператора има право да откаже ТП на потребитяля.
  • Застраховка "Отмяна на пътуване" (виж условията по- долу)
  • Такса гориво (виж забележката по- долу).
  • Разходи от личен характер.
  • Трансферите от други населени места

ЗАСТРАХОВКА "ОТМЯНА НА ПЪТУВАНЕ".
  • Застраховка "Отмяна на пътуване" е в зависимост от цената на закупения пакет, възрастта на туриста и срока за анулация.
  • Застраховка "Отмяна на пътуване"- доплащането е в зависимост от цената на закупения пакет и срока на анулация. Възможност за добавяне на такава застраховка става само в деня на сключване на договора или от срока определен от застрахователя!

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: валиден международен паспорт
  • Български граждани могат да пътуват за Република Турция с международен паспорт или лична карта с валидност минимум 150 дни от датата на пристигане в Турция.
  • При безсрочна лична карта, ако е издадена преди повече от 10 години се изисква задължително валиден международен паспорт.
  • Във връзка с горното, настоятелно препоръчваме на българските граждани, преди да предприемат пътуване до Република Турция, да проверят дали паспортите или личната карта им имат валидност, съобразена с посочените изисквания.
  • За притежателите на безсрочна лична карта, тя следва да е с дата на издаване до 10 години назад, считано от датата на отпътуване. В случай че е по-стара, то пътуването Ви може да се осъществи само с паспорт!

ВИЗОВ РЕЖИМ: няма изисквания за визи.

ТАКСА ГОРИВО:
  • Обявените цени са калкулирани на база 1,23 евро / 2.40 лв. за 1 литър.
  • При увеличение на цената на горивото до 9,99% спрямо базовата цена, няма да се начислява горивна такса.
  • При увеличение равно или надвишаващо 10% спрямо базовата цена ще бъде въведена горивна такса спрямо базовата цена, сумата ще се увеличава.

УСЛОВИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ И ПЛАЩАНЕ ПРИ ЦЕНИ С ВКЛЮЧЕНИ ОТСТЪПКИ ЗА ХОТЕЛСКО НАСТАНЯВАНЕ, ПРОМОЦИИ И ОФЕРТИ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА:
  • отстъпките за хотелско настаняване, промоциите и офертите в последната минута са валидни при резервация и плащане, направени в рамките на обявените за всеки хотел дати, срокове и условия.

СРОКОВЕ ЗА УВЕДОМЯВАНЕ ПРИ НЕДОСТАТЪЧЕН БРОЙ СЪБРАНИ ТУРИСТИ:
  • Минимален брой участници за провеждане на програма със 7 нощувки не е необходим за дати на отпътуване всеки петък!
  • Минимален брой участници за провеждане на програмата с 5, 7 - различни от петък, 9, 10, 12 нощувки - 25 туриста!
Краен срок за уведомяване на потребителя, когато този брой не е набран:
  • 20 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност, по-голяма от 6 дни;
  • 7 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност от два до 6 дни;
48 часа преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност, по-малка от два дни.

УСЛОВИЯ ЗА РАННИ ЗАПИСВАНИЯ В ТУРЦИЯ лято 2026!
  • Цените с включени отстъпки за ранно записване са валидни само при направена резервация и плащане до обявените за всеки хотел дати.
  • При невъзможност на туриста да пътува при резервация за ранно записване, внесените и платени суми не се възстановяват освен в случаите когато туриста избере друга дата и заплати за нея по съответната тарифа към момента или намери други хора които да го заместят и съответно и те заплатят сумата за почивка по тарифите в момента само ако са спазени сроковете за отказ от пътуване съгласно договор с клиента!
  • Всяка смяна на име по направена резервация се заплаща по 20,45 евро / 40 лв. такса!

ОБЩИ УСЛОВИЯ ПРИ ПЪТУВАНЕ И НАСТАНЯВАНЕ В КУРОРТИТЕ НА ТУРЦИЯ!
  • Стаята на ПОТРЕБИТЕЛЯ е резервирана след 14.00 часа в деня на настаняване и трябва да се освободи до 12.00 часа в деня на напускане. Всеки по-дълъг престой се заплаща допълнително на място от туриста.
  • Преди настаняване или след напускане съобразно обявените часове не се ползват никакви услуги в хотелите или същите се ползват срещу допълнително заплащане.
  • Броят на храненията се определя в зависимост от броя на резервираните и заплатени нощувки при съответния режим: само закуска, закуска и вечеря или All Inclusive (всичко включено). При настаняването в хотели на база ALL INCLUSIVE (храна и местни алкохолни и безалкохолни напитки) храненията започват винаги от обяд или вечеря в зависимост от правилника на съответния хотел, никога не започват от закуска! Започването на даден пакет при настаняване с обяд, той приключва със закуска последния ден. При започването с вечеря, приключва с обяд!
  • Неизпълнението или злоупотребата с режима на хранене се санкционират от управата на хотела.
  • При настаняване на трима души в стая с три легла в стандартна стая третият човек ползва отстъпка от цената и бива настанен на допълнително легло. Трети възрастен или деца се настаняват на стандартно легло, само ако се заплати фамилна стая или апартамент.
  • Настаняването в стаи с изглед към морето или стаи в основната част на хотела се извършва само в случаите, когато е обявено доплащане за това и е заплатено предварително в офисите или представителствата на ТУРОПЕРАТОРЪТ.
  • PROMO или ECONOMY стаи в хотелите са стаи на по-ниска цена с оглед на по-малък размер, крайна стая, без тераса, приземен етаж, по-малка баня, по старо обзавеждане или някакъв друг проблем;
  • Туроператорът и местните партньори могат да оказват съдействие в случай на нужда от медицинска помощ, но не носят отговорност при неспазване на общите условия на застрахователя от страна на потребителя.
  • Концепциите All inclusive; Ultra All incl; High class all incl и др. се определят индивидуално от всеки хотел и не гарантират наличието на определени видове храни, напитки и услуги.
  • Лица, пътуващи с един родител или без родители, представят освен международен паспорт, нотариално заверена декларация от единия или от двамата родители и акт за раждане, както и копие от него.
  • При несъвпадащи фамилии на децата и родители, пред граничните власти се представят освен международните паспорти и акт за раждане на децата, както и копие от него.
  • Всички деца в автобуса имат седалка

ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСКУРЗИИ НА МЯСТО ПО-ЖЕЛАНИЕ
организират се от местни фирми, за които туроператора не носи отговорност!!

ЗАСТРАХОВКА ОТГОВОРНОСТ НА ТУРОПЕРАТОРА
”ОРИЕНТ 99 БГ” ООД има сключена Застраховка “ Отговорност на туроператора“ по чл. 97 от ЗТ със Застрахователно дружество ЕВРО ИНС, с полица № 03700100003432
Хотели по програмата
Сиде, Анталия
RAMADA RESORT BY WYNDHAM SIDE
от
385
/ на човек
Сиде, Анталия
ROYAL ATLANIS ICON
от
385
/ на човек
Сиде, Анталия
ALBA ROYAL HOTEL
от
421
/ на човек
Сиде, Анталия
ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL
от
421
/ на човек
Сиде, Анталия
ROYAL DRAGON HOTEL
от
421
/ на човек
Сиде, Анталия
MERVE SUN HOTEL
от
421
/ на човек
Сиде, Анталия
CENGER BEACH RESORT & SPA
от
441
/ на човек
Сиде, Анталия
ALBA RESORT
от
441
/ на човек
Сиде, Анталия
ALBA QUEEN
от
441
/ на човек
Сиде, Анталия
OZ HOTELS SIDE PREMIUM
от
441
/ на човек
Сиде, Анталия
SEHER SUN PALACE RESORT&SPA
от
555
/ на човек
Сиде, Анталия
ALARCHA HOTELS & RESORTS
от
555
/ на човек
Сиде, Анталия
ROYAL LUSSO SORGUN
от
555
/ на човек
Сиде, Анталия
WELL PALACE SIDE
от
555
/ на човек
Сиде, Анталия
KAYA SIDE
от
555
/ на човек
Сиде, Анталия
PALOMA OCEANA
от
598
/ на човек
Сиде, Анталия
PALOMA FINESSE SIDE
от
598
/ на човек
Сиде, Анталия
SEHER RESORT & SPA
от
598
/ на човек
Сиде, Анталия
SUNMELIA BEACH RESORT HOTEL&SPA
от
605
/ на човек
Сиде, Анталия
SERENIS HOTEL
от
605
/ на човек
Сиде, Анталия
SEADEN COROLLA
от
622
/ на човек
Сиде, Анталия
LAVITAS HOTEL KUMKOY
от
645
/ на човек
Сиде, Анталия
CALIDO MARIS
от
730
/ на човек
Сиде, Анталия
BARUT GOIA
от
753
/ на човек
Сиде, Анталия
DIAMOND ELITE HOTEL & SPA
от
753
/ на човек
Сиде, Анталия
SEADEN SEA WORLD RESORT AND SPA
от
772
/ на човек
Сиде, Анталия
SELECTUM FAMILY COMFORT SIDE (EX.LYRA RESORT)
Сиде, Анталия
SELECTUM FAMILY RESORT SIDE (EX.SILENCE BEACH RESORT)
Сиде, Анталия
ASTERIA COLLECTION SIDE
от
784
/ на човек
Сиде, Анталия
SEADEN SIDE VALENTINE RESORT & SPA 16+
от
789
/ на човек
Сиде, Анталия
LAGO HOTEL (ex.AZURA DELUXE SORGUN)
от
790
/ на човек
Сиде, Анталия
LUNA BLANCA RESORT & SPA
от
790
/ на човек
Сиде, Анталия
SEADEN SEA PLANET RESORT AND SPA
от
790
/ на човек
Сиде, Анталия
DIAMOND PREMIUM HOTEL & SPA
от
790
/ на човек
Сиде, Анталия
CRYSTAL SUNSET PEARL COLLECTION
от
790
/ на човек
Сиде, Анталия
ASTERIA FAMILY RESORT SIDE/ Ex.EUPHORIA PALM BEACH RESORT/
Сиде, Анталия
CLUB NENA
от
850
/ на човек
Сиде, Анталия
JADORE DELUXE HOTEL & SPA
от
861
/ на човек
Сиде, Анталия
SIDE CROWN PALACE
от
876
/ на човек
Сиде, Анталия
SURAL GARDEN HOTEL
от
877
/ на човек
Сиде, Анталия
ARNOR DELUXE HOTEL&SPA
от
881
/ на човек
Сиде, Анталия
RIOLAVITAS RESORT&SPA
от
901
/ на човек
Сиде, Анталия
WASHINGTON RESORT & SPA
от
902
/ на човек
Сиде, Анталия
ARMAS BELLA SUN
от
932
/ на човек
Сиде, Анталия
SUNTHALIA HOTELS & RESORT
от
939
/ на човек
Сиде, Анталия
SUNIS ELITA BEACH RESORT & SPA
от
941
/ на човек
Сиде, Анталия
CESARS SIDE
от
956
/ на човек
Сиде, Анталия
ARCANUS TRENDLINE RESORT SIDE
от
956
/ на човек
Сиде, Анталия
SIDE MOON PALACE
от
968
/ на човек
Сиде, Анталия
ARMAS PEMAR BEACH
от
979
/ на човек
Сиде, Анталия
CRYSTAL ADMIRAL AQUA COLLECTION
от
1007
/ на човек
Сиде, Анталия
VON RESORT GOLDEN BEACH
от
1036
/ на човек
Сиде, Анталия
NERTON HOTEL
от
1045
/ на човек
Сиде, Анталия
SURAL HOTEL
от
1056
/ на човек
Сиде, Анталия
SIDE STAR RESORT
от
1094
/ на човек
Сиде, Анталия
ADALYA ARTSIDE HOTEL
от
1095
/ на човек
Сиде, Анталия
VON RESORT GOLDEN COAST
от
1112
/ на човек
Сиде, Анталия
SIDE STAR ELEGANCE
от
1130
/ на човек
Сиде, Анталия
SEHER KUMKOY STAR RESORT
от
1154
/ на човек
Сиде, Анталия
VONRESORT ELITE HOTEL
от
1168
/ на човек
Сиде, Анталия
SURAL RESORT
от
1171
/ на човек
Сиде, Анталия
AQI PEGASOS WORLD
от
1204
/ на човек
Сиде, Анталия
SEHER SIDE QUALITY RESORT&SPA 16+
от
1213
/ на човек
Сиде, Анталия
ROMA BEACH RESORT (16+)
от
1217
/ на човек
Сиде, Анталия
MONACHUS FAMILY RESORT SORGUN /EX. SEVEN SEAS HOTEL BLUE
Сиде, Анталия
HOTEL TURAN PRINCE
от
1226
/ на човек
Сиде, Анталия
ALIBEY CLUB MANAVGAT
от
1233
/ на човек
Сиде, Анталия
MEGASARAY RESORT SIDE
от
1233
/ на човек
Сиде, Анталия
KAMELYA  AISHEN CLUB
от
1233
/ на човек
Сиде, Анталия
CLUB TURAN PRINCE WORLD
от
1243
/ на човек
Сиде, Анталия
BOSPHORUS SORGUN
от
1258
/ на човек
Сиде, Анталия
ARCANUS HOTELS SORGUN
от
1286
/ на човек
Сиде, Анталия
KAMELYA FULYA HOTEL
от
1301
/ на човек
Сиде, Анталия
CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA
от
1319
/ на човек
Сиде, Анталия
DIAMOND EXCELLENCE RESORT & SPA
от
1319
/ на човек
Сиде, Анталия
SEAMELIA BEACH RESORT HOTEL & SPA
от
1321
/ на човек
Сиде, Анталия
SUENO HOTELS BEACH SIDE
от
1338
/ на човек
Сиде, Анталия
KIRMAN HOTELS CALYPTUS RESORT& SPA
от
1376
/ на човек
Сиде, Анталия
KAMELYA SELIN HOTEL
от
1385
/ на човек
Сиде, Анталия
RAYMAR RESORT&AQUA
от
1392
/ на човек
Сиде, Анталия
ADALYA OCEAN DELUXE
от
1394
/ на човек
Сиде, Анталия
DIAMOND DE LUXE HOTEL & SPA
от
1423
/ на човек
Сиде, Анталия
STARLIGHT RESORT
от
1428
/ на човек
Сиде, Анталия
SUNRISE RESORT & SPA
от
1428
/ на човек
Сиде, Анталия
SUNIS KUMKOY BEACH RESORT HOTEL AND SPA
от
1467
/ на човек
Сиде, Анталия
SUNIS EVREN BEACH RESORT HOTEL AND SPA
от
1490
/ на човек
Сиде, Анталия
JACARANDA LUXURY RESORT
от
1503
/ на човек
Сиде, Анталия
AYDINBEY KING'S PALACE
от
1509
/ на човек
Сиде, Анталия
TUI MAGIC LIFE JACARANDA
от
1513
/ на човек
Сиде, Анталия
ROYAL TAJ MAHAL
от
1517
/ на човек
Сиде, Анталия
KIRMAN SIDEMARIN BEACH & SPA
от
1522
/ на човек
Сиде, Анталия
MIRAMARE QUEEN
от
1599
/ на човек
Сиде, Анталия
SURAL SARAY HOTEL
от
1637
/ на човек
Сиде, Анталия
PALOMA PERISSIA
от
1688
/ на човек
Сиде, Анталия
TUI BLUE SIDE
от
1701
/ на човек
Сиде, Анталия
SEADEN QUALITY RESORT & SPA
от
1739
/ на човек
Сиде, Анталия
ALIBEY RESORT
от
1797
/ на човек
Сиде, Анталия
PALOMA ORENDA
от
1836
/ на човек
Сиде, Анталия
ADALYA BLISS +16 ADULT ONLY (EX.ADALYA RESORT & SPA)
Сиде, Анталия
MIRAMARE BEACH
от
1936
/ на човек
Сиде, Анталия
LIU RESORTS
от
2074
/ на човек
Сиде, Анталия
VOYAGE SORGUN
от
2394
/ на човек
Сиде, Анталия
ACANTHUS & CENNET BARUT COLLECTION
от
2490
/ на човек
Свържи се с експерт сега
Обади ни се
088 4444 055
Онлайн чат
Viber Chat
ОТЗИВИ
Пламен Павлов
12.09.2023г.
Сърдечно благодарим на фирма Кристал Груп ЕООД за прекрасната почивка, която осъществихме благодарение на тях в уникалния хотел Синя Перла в Слънчев бряг.
Милена Павлова
18.06.2024г.
Използвахме услугите на фирма Кристал Груп за организиране на почивка по време на Великденските празници. Останахме много доволни и от офертата, която ни предложиха и от самата организация. Точна кореспонденция, бърза комуникация, всичко е на професионално ниво. Благодарим ви!
Видка Стоянова
06.08.2024г.
Вече 2 години ползвам услугите на Кристал груп. Изключително коректна фирма с най-добрите оферти. Доверявам се винаги на мнението на управителката на фирмата, която е изключителен професионалист и страхотен човек!!!
Юлита Огнянова
20.08.2024г.
Хотел Арсена е прекрасно място за почивка, особено за семейства с деца. Безупречна чистота. Невероятна гледка към морето. Тих и интелигентен персонал. Храната е много разнообразна и вкусна. В хотела цари уютна и спокойна атмосфера. Доволни сме от всичко.
Венелина Гаджева
16.07.2024г.
Благодарности към Crystal Group и г-жа Дора Христова за офертата. За пореден път използваме услугите Ви и сме безкрайно доволни от професионализма Ви. С удоволствие ще използваме услугите Ви в бъдеще. Ще препоръчам на приятели! Благодаря!
Лидия Радева
12.07.2024г.
Много сме доволни от агенцията Кристал Груп от години ползваме техните услуги, изключително лоялни, професионално и точно обслужване. Този път мястото което посетихме беше Роял Касъл Дизайн Елените - уникален хотел като дизайн. Отново ще го посетим!
Нина Герева
23.06.2024г.
През последните години сме редовни клиенти на Кристал Груп ООД. Нашият туристически агент г-жа Дора Христова винаги реагира бързо и акуратно на предпочитанията ни и организира почивката ни безупречно. Очакваме да посетим нови чудесни места с Вашата агенция.
В търсене на най-добрите оферти
Можем да се съобразим с конкретен бюджет и допълнителни изисквания с цел да предоставим добри преложения за незабравима почивка.
15+
Години опит
200+
Хотели партньори
500 000+
Гости на нашите партньори
Viber Чат